ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Rádi Vám poradíme: 604 786 501

Doprava a platba

Doprava, doručení zboží a osobní odběr na prodejně

Doprava po Zlíně. Možnost platby kartou i  hotovosti.
Osobní odběr : Možnost platby kartou i hotovosti.

​Doručení zboží 8 - 17 hod - doprava je zajišťována prostřednictvím kurýrní služby s telefonickým kontaktem zákazníka, zajištěním výběru hotovosti nebo úhrady u vybraných typů platebních karet, doručením zboží do 3 pracovních dnů, případně i do patra.
Při objednávce vyšší než 4.000 Kč vč. DPH je doprava zdarma, při objednávce nižší než 4.000 Kč je účtováno dopravné od 129 Kč.
 

Celá ČR

Distribuce zajišťována prostřednictvím kurýrní služby Messenger, V den závozu vám kurýrní služba pošle SMS zprávu s uvedením časového rozmezí 60-180 minut, ve kterém proběhne dodání zboží. V SMS zprávě je tel. kontakt na řidiče, se kterým si případně můžete domluvit změny. Pokud není adresát zastižen, je kontaktován následně telefonicky a je dohodnut náhradní termín dodání. Je ve vlastním zájmu kupujícího, aby uvedl aktivní telefonické spojení a vybral adresu dodání, kde bude v rámci pracovní doby k zastižení. Při objednávce vyšší než 4.000 Kč vč. DPH je doprava zdarma po celé ČR, při objednávce nižší než 4.000 Kč je účtováno dopravné od 129 Kč.

Osobní odběr je možný:
V prodejně Vinotéky u Pešatů, (Smetanova 768, 760 01 Zlín)
Vyčkejte na SMS zprávu o tom, že máte zboží připravené k odběru. Pokud vaše objednávka překročí skladovou zásobu prodejny, budeme Vás kontaktovat o nejbližší dostupnosti zboží. 
Zboží, které skladem není, podá prodávající k přepravě obvykle do 10-ti pracovních dní, či podle dostupnosti zboží u svého dodavatele

Cena zboží a platební podmínky

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

v hotovosti nebo platbou kartou na prodejně ve Vinotéce u Pešatů. 
dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;
bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 165550158/0300, vedený u společnosti ČSOB (dále jen „účet prodávajícího“);
bezhotovostně platební kartou v platební bráně online.

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

Prodávající nepožaduje od kupujícího zálohu či jinou obdobnou platbu. Tímto není dotčeno ustanovení obchodních podmínek ohledně povinnosti uhradit kupní cenu zboží předem.

V případě platby na dobírku je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do deseti (10) dnů od uzavření kupní smlouvy.

V případě bezhotovostní platby je kupující povinen uhrazovat kupní cenu zboží společně s uvedením variabilního symbolu platby. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na účet prodávajícího.

Prodávající je oprávněn, zejména v případě, že ze strany kupujícího nedojde k dodatečnému potvrzení objednávky, požadovat uhrazení celé kupní ceny ještě před odesláním zboží kupujícímu. Ustanovení § 2119 odst. 1 občanského zákoníku se nepoužije.

Případné slevy z ceny zboží poskytnuté prodávajícím kupujícímu nelze vzájemně kombinovat.

Je-li to v obchodním styku obvyklé nebo je-li tak stanoveno obecně závaznými právními předpisy, vystaví prodávající ohledně plateb prováděných na základě kupní smlouvy kupujícímu daňový doklad – fakturu. Prodávající je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu vystaví prodávající kupujícímu po uhrazení ceny zboží a zašle jej v elektronické podobě na elektronickou adresu kupujícího nebo fyzickou cestou v balíku.

Podle § 25 zákona č. 112/2006 Sb., o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.  Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Rádi vám poradíme

Náš tým je připraven Vám pomoci s výběrem. Můžete využít i našeho sommeliéra.
Tel: 604 786 501

Široký výběr vín

U nás si můžete vybrat víno různých chutí z celého světa.

  

Doprava zdarma

Nabízíme dopravu zdarma ke každé objednávce nad 3 000 Kč.

Jsme rodinná vinotéka

Zakládáme si na osobním přístupu k našim zákazníkům.